PLATFORMA COMANDER

Firma ANDRA jest producentem rozwiązań comander przeznaczonych do monitorowania parametrów systemów, monitorowania obiektów mobilnych i stacjonarnych, oraz w zarządzaniu procesami technologicznymi i zasobami przedsiębiorstwa.

Nasza oferta jest skierowana głównie do zakładów energetycznych, dla których przygotowaliśmy pełen system odczytu, transmisji w systemach GSM i magazynowania danych z liczników energii elektrycznej oraz zarządzania majątkiem. Nasze rozwiązanie umożliwia znaczne obniżenie kosztów obsługi sieci odczytowej oraz pełną nad nią kontrolę.

Opis systemu comander można znaleźć tutaj.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, tworzymy nowe wersje naszych urządzeń i aplikacji dostosowanych funkcjonalnie do potrzeb konkretnych projektów.

JAK POMAGAMY?

  • Firmom z branży energetycznej pomagamy automatycznie przesyłać dane z liczników energii elektrycznej, zarówno klientów przemysłowych, jak i komunalnych.
  • Firmom o różnym profilu działalności doradzamy przy wyborze technologii radiowych, w szczególności w kontekście dużego rozproszenia, ograniczeń związanych z zasilaniem nadajników, a także kosztów transmisji niewielkich ilości danych.*
  • Umożliwiamy klientom awaryjny dostęp do elementów rozproszonej infrastruktury w przypadku awarii łącz naziemnych.
  • Diagnozujemy i rozwiązujemy problemy związane z transmisją radiową.
    Pomagamy firmom w wyborze oraz testowaniu różnorodnych rozwiązań i technologii radiowych.

CO DOSTARCZAMY?

  • Dostarczamy systemy do odczytu i transmisji danych pomiarowych z liczników energii (GSM/CDMA/ZigBee/PLC).
  • Dostarczamy niezawodne rozwiązania do zdalnego dostępu i kontroli instalacji, urządzeń, pojazdów itp.
  • Świadczymy usługi wsparcia technicznego i serwisu rozwiązań radiowych na terenie całego kraju.

Uzupełnieniem naszej oferty są urządzenia pracujące w systemach GSM/GPS wyprodukowane przez naszych zagranicznych partnerów.

ANDRA Sp. z o. o.

Kontakt

Referencje